حمل و نقل زمینی

Road freight sta - S.T.A SHIPPING
[ سرویس زمینی ]

تمام خشکی‌های دنیا زیر پای شماست!

حمل و نقل زمینی (جاده ای) بصورت FTL (کامیون فول) LTL (گروپاژ – خرده بار) و حمل بارهای حجیم با کمرکش و بوجی کش مخصوص از تمام کشور های اروپایی و ترکیه به تمام گمرکات کشور توسط شرکت حمل و نقل  ساعی ترابر آرشام.

ترانزیت بین المللی با کامیون های ایرانی و خارجی، بسته به درخواست مشتریان، با سریعترین زمان و پایین ترین نرخ ممکن، از اقصی نقاط جهان به تمامی گمرکات کشور انجام می پذیرد.

FTL

حمل و نقل به صورت کامیون فول و کامل

LTL

حمل و نقل به صورت گروپاژ (خرده بار و کمتر از کامیون فول)

[ پشتیبانی جهانی ]

هر شهر و جاده‌ای در تمام دنیا

packing sta - S.T.A SHIPPING
[ بیشتر بدانیم ]

اهمیت بارگیری در حمل و نقل زمینی

بارگیری  اصولی و صحیح یکی از مراحل مهم  حمل و نقل بین‌المللی است.  در واقع، بارگیری کالا به مجموعه فعالیت‌ها و عملیاتی اطلاق می‌شود که در طول آن کالاها از مبدأ  به وسیله ناوگان حمل و نقل بارگیری می‌شوند.

فرآیند بارگیری کالا متناسب با نوع، جنس و سایر خصوصیات  مانند بسته بندی آن  می‌تواند متفاوت باشد. بارگیری  در موارد نادری به صورت دستی و  در اکثر موارد به وسیله سیستم‌های مکانیزه صورت می‌پذیرد

مهمترین هدف  بارگیری اصولی کالا، انتقال محموله به صورت  ایمن و  طبق  استانداردها و قوانین مربوطه است. در این فرآیند، نیاز به کنترل دقیق وزن، اصول اولیه حمل و نقل، بسته‌بندی، برچسب‌گذاری و مراقبت از کالاها است.

یک بارگیری صحیح و اصولی می‌تواند می‌تواند هزینه‌های اولیه و ثانویه حمل و نقل را کاهش داده و از خطراتی مانند واژگونی وسیله نقلیه به علت  بار بیش از حد جلوگیری کند.

[ پروسه سفارش ]

اطلاعات لازم برای سفارش حمل و نقل بین المللی زمینی

 • 1
  محل بارگیری و تخلیه

  آدرس دقیق مبداء برای محمولات EXW و اسم بندرگاه مبداء برای محمولات FCA

 • 2
  تعداد کارتن و یا پالت ها

  قابل بار چینی STCKABLE و یا غیر قابل بارچینی NON-STCKABLE

 • 3
  ابعاد و وزن هر کارتن یا پالت

  ابعاد دقیق محموله و ترجبحا با سیستم متریک

 • 4
  تعداد کامیون

  3XFTL

[ خدمات ویژه ]

نیاز به حمل و نقل زمینی دارید؟

ما دارای شبکه‌ای از دفاتر جهانی در سراسر دنیا هستیم و با تکیه بر دانش متخصصین و مدیران شرکت می‌توانیم محموله‌هایی با ابعاد مختلف  را در سراسر دنیا جابجا کنیم. کافیست با ما در تماس باشید.